Author Topic: Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  (Read 3 times)

nullsix

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 3405
    • View Profile
    • oyunsiteniz
Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
« on: December 24, 2017, 12:25:35 pm »
Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğiİstanbul Mecidiyeköy'de yer alan Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Bu polikliniği uğrayanlar, uzman hekimlerden ayrıcalıklı sağlık hizmeti alabilir.

Ortodonti tedavisinden tutun diş beyazlatmaya, diş çekiminden kanal tedavisine, diş dolgusundan hareketli proteze kadar pek çok farklı hizmet, Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde hastalara sunulmaktadır.

Nardent ile iletişime geçmek isterseniz, hiç vakit kaybetmeden 0212 211 11 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Telefon üzerinden randevu taleplerinizi kolayca iletebileceksiniz. Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği içerisinde sunulan hizmetler ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları, yine bu telefon numarasını arayarak sorabilirsiniz.

Nardent diş teli fiyatları hakkında bilgi almak adına, nardent.com isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz. Nardent Diş Sağlığı Polikliniğinin resmi internet adresi olan bu sitede, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabı sizleri bekliyor olacak.

Zirkonyum Diş Kaplama hizmeti

Dişleriniz için zirkonyum kaplama yaptırmanız gerekiyor ise, bu konuda sizlere tavsiye edebileceğim en iyi merkez, hiç şüphesiz Nardent idir. Burada alanında uzman diş hekimleri size ihtiyacınız olan zirkonyum diş kaplama uygulamasını, en iyi şekilde yapacaktır. Zirkonyum diş kaplama ile ilgili teknik bilgiler almak isterseniz, hiç tereddüt etmeden nardent.com isimli internet sitesine ziyaretinizi gerçekleştiriniz.

Diş Çekimi

Dişinizi çektirmek isterseniz, yine gönül rahatlığı ile Nardent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ne uğrayabilirsiniz. Dişlerinizi çektirmeden evvel dikkat etmeniz gerekenler, güncel diş çekimi fiyatları, diş çekimi akabinde sigara kullanımı ve çok daha fazla konu hakkında en detaylı bilgiler, yine nardent.com platformunda bulunabilecektir.

Adres: Büyükdere Caddesi Saadet Apartmanı No:65 Kat:1 No:2 Mecidiyeköy - Şişli - İstanbul

Sabit telefon: 0212 211 11 53

GSM: 0532 627 40 83

Web site: www.nardent.com
imza: Oyun - Forum

Social Buttons