Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - nullsix

Pages: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 225
3226
Faydalı Siteler - Site Ekle / Rank Load - Özel Arama Motoru
« on: August 15, 2011, 03:01:43 pm »
Domain adı : rankload.com - http://www.rankload.com

İçerik-Başlık : Rank Load - Özel Arama Motoru

Site Kuruluş Tarihi : Ekim 2010

Tanıtım, Açıklama : Rank Load - Özel Arama motoru adresine hoşgeldiniz. RankLoad.Com üzerinden arama yaparken, aramanızı yapabileceğiniz alanı seçebilmektesiniz. Örneğin, aramak istediğiniz kelime grubunu seçilmiş haber siteleri arasından, özel bloglar arasından, indirme siteleri arasından, webmaster siteleri arasından, kaliteli sözlükler arasından ya da sadece önemli bilimsel içerikli siteler arasından arayabilirsiniz. Böylece arama yapacağınız site grubunu daraltma şansına sahipsiniz. Arzu ederseniz de arayacaklarınızı tüm webde de arayabilmektesiniz.

Site aracılığı ile arama yapabileceğiniz gibi, çeşitli önemli sitelere de kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Facebook, Twitter gibi özel sosyal ağlara; GittiGidiyor, HepsiBurada gibi herkes tarafından bilinen alişveriş sitelerine; Youtube, Dailymotion, Vimeo, izlesene gibi mükemmel video paylaşım sitelerine; KralOyun, RoketOyun, OyunGemisi gibi populer oyun sitelerine; Meb.gov.tr, sgk.gov.tr, osym.gov.tr gibi önemli kurumsal sitelere; Tüm bankalara ait resmi web sitelerine, Kendini ispatlamış Sözlük sitelerine, seçilmiş Haber sitelerine, özel dosya indirme sitelerine, hiti yüksek bloglara, bilimsel sitelere ve webmasterlar tarafından sıkça ziyaret edilen webmaster sitelerine tek bir tuş ile ulaşmanız mümkündür.

Rank Load, henüz yeni olmasına rağmen, kısa zamanda dikkatleri üzerine toplayan bir internet girişimidir. Temiz Bilgi ve Hızlı Ulaşım Sloganıyla her geçen gün gücüne güç katan ve hızla büyümeye devam eden RankLoad.Com özel arama motoru adresine bekliyoruz.

3227
Faydalı Siteler - Site Ekle / Mercimek Çorbası Çeşitleri
« on: August 14, 2011, 04:11:34 pm »
Domain adı : mercimekcorbasi.com

İçerik-Başlık : Mercimek Çorbası Çeşitleri

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Tanıtım, Açıklama : Mercimek Çorbası meraklıları için hazırlanmış web sitemiz mercimekcorbasi.com içeriğinde, bilinen tüm mercimek çorbası çeşitleri bulunabilir. Site üzerinden tüm mercimek çorbası çeşitlerine dair çok detaylı yemek tariflerini takip edebilirsiniz. Yemek ile ilgili malzemelerin ve yemeğin yapılış şeklinin özenlice anlatıldığı sayfaları okuyarak siz de artık çeşit çeşit mercimek çorbası yapabileceksiniz.

Sitede yer alan bazı Mercimek Çorbası çeşitleri şu şekildedir : Yeşil mercimek, Kırmızı mercimek, Süzme mercimek, Sarı mercimek, Erişteli mercimek, Yeşil Şehriyeli mercimek, Bebekler için mercimek çorbası, Pirinçli mercimek, Tavuklu Kremalı mercimek ve Sebzeli Köy Usülü mercimek çorbası idir. Bu mercimek çorbası çeşitleri dışında daha birçok mercimek çorbasına dair tariflerin ve malzeme bilgilerinin yer aldığı web sitemiz mercimekcorbasi.com'a tüm çorba severleri bekliyoruz.

3228
Faydalı Siteler - Site Ekle / Saat Modelleri Sitesi - EkipSaat
« on: August 14, 2011, 03:44:55 pm »
Domain adı : ekipsaat.com

İçerik-Başlık : Saat Modelleri sitesi - EkipSaat

Site Kuruluş Tarihi : Eylül 1997

Tanıtım, Açıklama : Saat Modelleri adresi olan ekipsaat.com'a hoşgeldiniz. Site içeriğinde çok çeşitli marka ve modelde saatler yer almaktadır. Tüm saat modelleri, EkipSaat.Com adresinde detaylıca tanıtılmıştır. Saat modellerinin yer aldığı sayfalarda, bu modellerin hangi yıldan itibaren üretime başladığı, üretmiş oldukları ürünler ile ilgili olarak çok özel analizler ve bu saat markalarının resmi web siteleri ziyaretçilerimizce görülebilir.

Sitede yer alan bazı önemli saat markaları şu şekildedir : Swatch, Casio, Rolex, Diesel, Armani, Adidas, Quantum, Momentus, Pierre Cardin, Belonni. Bu markaların yanı sıra onlarca marka çeşitleri site üzerinde ayrı menüler halinde kategorize edilmiştir. EkipSaat.Com içeriğinde saat markalarının yanı sıra, bayan saatleri, erkek saatleri, ucuz saatler, guguklu saatler, spor saatler, duvar saatleri ve kol saatleri gibi bölümleri de takip edebilirsiniz.

3229
Faydalı Siteler - Site Ekle / Özel Ders Web sitesi
« on: August 12, 2011, 06:14:53 pm »
Domain adı : yeninesilders.com

İçerik-Başlık : Özel Ders Web sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2008

Tanıtım, Açıklama : özel ders sitesi yeninesilders.com, tüm öğrenci ve öğretmenler için biçilmiş kaftandır. Nitekim web sitesine özel ders vermek isteyen öğretmenler ilan bırakabilmektedir. Öğretmenler bu sayede kendilerine iş bulabilecekken, öğrenciler ise, kendilerine özel ders verecek öğretmeni seçebilecektir. Öğrenciler, siteyi karıştırarak kendileri için en uygun özel öğretmeni bulabilirler. Üniversite sınavlarına hazırlık dersleri, okul dersleri, yabancı dil dersleri ve diğer alanlara dair bir çok özel ders veren öğretmen ilanları yalnızca yeninesilders.com adresinde.

http://www.yeninesilders.com/Ozel-Ders/

3230
Faydalı Siteler - Site Ekle / Orjinal Paint Zoom Boya Tabancası sitesi
« on: August 11, 2011, 09:07:56 am »
Domain adı : indirimcity.org

İçerik-Başlık : Orjinal Paint Zoom Boya Tabancası sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

Tanıtım, Açıklama : paint zoom boya tabancası ürünlerinin satıldığı indirimcity.org adresine hoşgeldiniz. Bu tanıtım mesajımda indirimcity.org sitesinde satışı yapılan Orjinal Paint Zoom Boya Tabancası ürününü kısaca tanıtmak istiyorum.

Paint Zoom Nedir ? - Paint Zoom Boya Tabancasını Neden Almalıyım ?

Boya yapmak için artık uzman bir boyacı olmaya gerek yok. Paint zoom boya tabancası sayesinde siz de birer boya ustası olabileceksiniz. Paint zoom, evinizin tüm bölgelerine ustalıkla boyamanıza yardımcı olmaktadır. Herkes tarafından kolayca kullanılabilen bu ürüne indirimCity ayrıcalığı ile sahip olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paint zoom, son derece hafiftir. Ürün iç ve dış mekanlarda başarıyla kullanılabilir. Ürünün temizliği de bir o kadar kolaydır.

3231
Faydalı Siteler - Site Ekle / Merve Lingerie - Destan Tekstil
« on: August 10, 2011, 04:49:58 pm »
Domain adı : mervelingerie.com.tr

İçerik-Başlık : Merve Lingerie - Destan Tekstil

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2011

Tanıtım, Açıklama : Merhaba,

Bizler Destan tekstil olarak 1989 yılında MERVE İÇ GİYİM adıyla üretime başladık ve bugün bayan iç giyiminde Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. Amacımız müşterilerimize karşı benzersiz bir hizmet anlayışına sahip olarak ürettiğimiz yüksek kaliteli ve çok çeşitli ürün seçenekleriyle bayan iç giyimine yeni bir boyut kazandırmaktır.TÜRKİYEDE BİR İLK

MERVE EXCLUSİVE kataloğu ile üretip amblemi ile sunduğumuz HAVALI SÜTYEN ile Türkiye'de bir ilke imza attık. Havalı sütyenler, kabında oluşturulan hava kanalları ile vücudun hava almasını sağlayarak, terleme ve koku oluşumunu önleyerek daha sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Bu nedenle Havalı Sütyenlerimiz bayanlar arasında en çok tercih edilen bir üründür.
 
Siz değerli müşterilerimizin yoğun isteği üzerine, yeni model ve tasarımlarımız hakkında bilgiler sunduğumuz mervelingerie.com.tr internet sitemiz üzerinden ONLİNE SATIŞLAR  yapmaya başladık. Merve İç Giyim’in kaliteli ve şık ürünlerini kapınıza kadar getirmek için yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek ürün ve fiyatlarımızı incelemektir.

Teşekkür ederiz

3232
Faydalı Siteler - Site Ekle / Medyum Hoca
« on: August 10, 2011, 03:03:42 pm »
Domain adı : medyumhoca.gen.tr

İçerik-Başlık : Medyum Hoca

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

Tanıtım, Açıklama : Medyum Hoca - Yıldızname Aşk Büyüsü Vefk MedyumHoca.gen.tr adlı web site adresine hoşgeldiniz. Site içeriğinde genel olarak Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü, Bağlama Büyüsü Yöntemleri, en ünlü medyum hocaların tanıtımları, Aşk Büyüsü Yapımı hakkında birbirinden önemli bilgiler, Büyü Belirtileri ve Etkileri yer almaktadır. Sitede ayrıca sihir nedir sorusuna yanıt bulabilecek ve sihir yapma ile ilgili uzmanından makaleler okuyabileceksiniz. Bunların yanı sıra Muhabbet Büyüsü ve Kısmet Açma Büyüsü gibi büyü çeşitlerini de yine bu sitede görebilirsiniz.

3233
Faydalı Siteler - Site Ekle / Aşk büyüsü adresi
« on: August 10, 2011, 02:55:15 pm »
Domain adı : aşkbüyüsü.gen.tr

İçerik-Başlık : Aşk büyüsü adresi

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

Tanıtım, Açıklama : Aşk büyüsü adresi olan aşkbüyüsü.gen.tr web sitesi içeriğinde Kendine Aşık Etme Büyüsü, Gideni Geri Getirme Büyüsü, Ayrılanlar için Aşk Büyüsü, Uzaktaki Sevgiliye Aşk Büyüsü ve Sevgililer için Aşk Büyüsü gibi çok çeşitli aşk büyüsü çeşitleri hakkında uzmanından yazılar bulunmaktadır. Sitede ayrıca Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır sorusuna cevap bulacak, aşk büyüleri dışında Bağlama Büyüsü ve Kısmet Açma Büyüsü gibi büyü çeşitleri ile ilgili içerikleri görebileceksiniz. Aşk büyüsü ile ilgili hizmet almak istiyor iseniz Medyum Atusa ile irtibat kurabilirsiniz.

3234
Faydalı Siteler - Site Ekle / Bağlama Büyüsü sitesi
« on: August 10, 2011, 02:44:08 pm »
Domain adı : baglamabuyusu.in

İçerik-Başlık : Bağlama Büyüsü sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2010

Tanıtım, Açıklama : Bağlama Büyüsü sitesi, baglamabuyusu.in aracılığı ile Bağlama Büyüsü Yapma ve Bozma Cesitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Site içeriğinde genel olarak çok çeşitli bağlama büyüleri hakkında bilgilendirici yazılar ile Sevgiliyi Geri Döndürme büyüsü bilgileri, Sıcaklık Büyüsü, Sogukluk Büyüsü ve Şirinlik Büyüsü makaleleri bulunmaktadır. Astrolog Medyum Atusa tarafından etkili büyü hizmetleri almak istiyor iseniz, web sitede yer alan Medyum Atusa e-mail ve telefon bilgilerini alabilirsiniz.

3235
Faydalı Siteler - Site Ekle / Fotoshop yapma dersleri
« on: August 10, 2011, 10:46:18 am »
Domain adı : intermktgrp.com

İçerik-Başlık : Fotoshop yapma dersleri

Site Kuruluş Tarihi : Ekim 1995

Tanıtım, Açıklama : Fotoshop kullanma hakkında birbirinden değerli tüyolar intermktgrp.com adlı web sitesinde bulunabilir. Site üzerinden, fotoshop programına ait çeşitli dersleri takip edebilirsiniz. Tüm fotoshop meraklılarını bu adrese bekliyoruz. Arzu ederseniz fotoshop derslerine ait sayfaların altına üyelik gerektirmeden, soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Böylece aktif olarak siteye katılma şansı bulabilirsiniz.

İnternet sitemizde photoshop ( fotoshop ) programı derslerinin yanı sıra günlük hayatta işinize yarayabilecek birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Örneğin, Karamel saç rengi örnekleri, karamel saç boyası, karamel saç rengi kimlere yakışır gibi içerikleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Sitede ayrıca dekorasyon, moda, sağlık, yemek tarifleri, eğitim, otomobil, telefon kodları ve uydu frekansları bilgilerini de görebilirsiniz.

http://www.intermktgrp.com/3236
Faydalı Siteler - Site Ekle / Boya Malzemeleri adresi
« on: August 09, 2011, 05:55:23 pm »
Tanıtım Konusu : Boya Yapmak ? Boya Malzemelerini Unutmayın

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Boya Yapmak? Boya Malzemelerini Unutmayın

İster evinizi boyuyor olun ya da kendi sanatsal şaheseriniz üzerinde çalışıyor olun, o başarılı ve mükemmel görünümle sonuçlanacak projenizi
boyayabilmek için gerekli malzemeleri unutabilmeniz çok kolaydır. Projenize başlamadan önce, oturun ve size gerekli olacak tüm malzemelerin bir listesini
yapın, böylece fiyatları karşılaştırabilir ve bir kerede işinizi halledebilir, mağazaya çok kere gidip gelmek zorunda kalmazsınız.

Boyayı hazırlamakla başlayın, size kum, kazıyıcı, duvarlar, kenarlar ya da pürüzlü noktalar mı gerekiyor? Tüm resim alanını kontrol edin ve düzgün, temiz
ve örümcek ağları, kir ile pislikten arındırılmış olduğundan emin olun. Eğer daha açık renkli bir boyayı, koyu bir boya üzerine tatbik ediyorsanız ya da
tamamlanmamış bir duvar üzerinde çalışıyorsanız,önceliğiniz boyanın korunmasını ve üzerine akmamasını sağlamak olmalıdır.
Düzgün olmayan yüzeyleri boya öncesinde yama yap ya da kazı böylece yüzey kurumaya zaman bulabilir. İyi hazırlanmış bir boyama yüzeyi projenin nasıl görüneceği
ve hangi boya malzemelerine ihtiyaç duyulacağı konularında büyük fark yaratır.

Sıradaki boya uygulaması — uygun fırçaların, boya püskürtücün, makaraların ve boya malzemelerin gibi araçların var mı? Eğer boyanacak geniş bir yüzeyin varsa,
boyayı düzgün ve hızlı tatbik eden bir elektrikli boya spreyi kullanmayı düşünebilirsin. Bir rulo veya fırça kullanmayı tercih ederseniz, kullanacağınız
boya türüne karar verdiğinizden emin olun.Fırça ve rulo başları değişik tipteki boyalar için tasarlanmıştır, yani doğru kombinasyonu yakaladığınızda gerçekten
iyi ve profesyonel görünümde sonuçlar elde edebilirsiniz.


Kaynak : http://blog.hobilen.com/index.php/boya-yapmak-boya-malzemelerini-unutmayin/

3237
Faydalı Siteler - Site Ekle / En Yeni Oyunlar ve Kız Oyunları
« on: August 09, 2011, 04:45:18 pm »
Domain adı : enyenioyunlar.net

İçerik-Başlık : En Yeni Oyunlar ve Kız Oyunları

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2010

Tanıtım, Açıklama : En yeni oyunlar adlı web sitesi içeriğinde genel olarak çok çeşitli 2 kişilik Oyunlar, Araba Oyunları, Beceri Oyunları, Barbie Oyunları, Ben10 Oyunları, Çocuk Oyunları, Dövüş Oyunları, Karışık Oyunlar, Kız Oyunları, Komik Oyunlar, Macera Oyunları, Mario Oyunları, Spor Oyunları, Savaş Oyunları, Yarış Oyunları, Zeka Oyunları bulunmaktadır.

Web sitemizde ayrıca En iyi oyunlar adı altında bir bölüm yer almaktadır. Bu bölüm içeriğinde site takipçilerimiz tarafından en çok beğenilen oyunlar listelenmektedir. Takipçilerimiz oyunlarını oynadıktan sonra, oyuna diledikleri puanı verebilirler. Verilen bu puan değerleri doğrultusunda, oyunlar, " En iyi Oyunlar " bölümüne girebilmektedir.

Sitede bulunan tüm oyunlar ile ilgili çok detaylı talimat ve açıklamaları görebilirsiniz. Böylece seçtiğiniz oyunu oynamadan evvel, oyun hakkında yeterli bilgi sahibi olabilmektesiniz. Arzu ederseniz oyunlar hakkında üyelik gerektirmeden yorumlarınızı da bırakabilirsiniz. Bu şekilde sitemize aktif olarak katılma şansı bulabilirsiniz.

enyenioyunlar.net adlı web sitemizi ziyaret edenlere, Kız oyunları içerikli MinikKiz.Com adlı internet sayfamızı da tavsiye edebiliriz. Keyifli oyunlar ve iyi eğlenceler dileriz.

3238
Faydalı Siteler - Site Ekle / Çiçek Alma Sitesi
« on: August 09, 2011, 10:36:32 am »
Domain adı : cicekal.net

İçerik-Başlık : Çiçek Alma Sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2006

Tanıtım, Açıklama : Çiçek alma sitesi CicekAl.Net adresine hoşgeldiniz. göztepe çiçekçi, bağlarbaşı çiçekçi, üsküdar çiçekçi olarak hizmet veren ÇiçekAl, sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Özen Uluslararası Çiçekçilik adı altında 1983 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız 1999 yılından bu yana Online çiçek satışları yapmaktadır.

Online çiçek satışlarının yapıldığı web sitemizin içeriğinde Cam Kasede Lilyum Gerbera Arajman, Şık Sepette 12 Beyaz Gül, Kırmızı Gül Ve Beyaz Papatyalar, Lilyum ve Beyaz Güllü Arajman, Beyaz Casablanka ve Güller, Orkideli Büyük Şık Arajman, Vazoda 11 Kırmızı Gül, Gonca Beyaz Gül Buketi, Tüle Sarılmış 17 Kırmızı Gül Buketi, Beyaz Grup Gül, Kır Kokulu Beyaz Papatya Buketi, 51li Kırmızı Gül Buketi, Egzotik Beyaz Lilyum Buketi, Bol Kandilli Beyaz Orkide, Çift Dallı Beyaz Orkide, Vazoda Kırmızı Gül ve Kesme Orkide, Vazo İçerisinde 5 Gül ve Oyuncak, Rengarenk Büyük Mevsim Buketi, Vazoda Papatyalar ve Beyaz Gül, Areka Salon Çiçeği, Ortaboy Pembe Mevsim Sepeti, Düğün Açılış Çelengi, Büyük Renkli Düğün Açılış Sepeti, Kırmızı Beyaz Cenaze Çelengi, Pembe Gerbera Lilyumlu Cenaze Simiti gibi birçok çiçek çeşidini resimleriyle beraber bulabilirsiniz.

Sevgilinize, Annenize, babanıza, yeni bebek sahibi olan arkadaşlarınıza, hastalara, cenaze merasimlerine, düğünlere ve açılışlara gönderme amacıyla çiçek çeşitleri sitede ayrı ayrı kategorize edilmiştir. Böylece müşterilerimiz, almak istedikleri çiçekleri sitemiz üzerinden kolayca seçerek siparişlerini verebilirler. Verilen siparişler doğrultusunda, çiçekler en taze şekliyle anında kargolanmak üzere adresinize gönderilmektedir. Kredi kartınızı da kullanarak güvenle alişveriş yapabileceğiniz CicekAl.Net adresine bekliyoruz. Keyifli alişverişler dileriz.

3239
Faydalı Siteler - Site Ekle / Hediye Dede - İlginç Hediyeler
« on: August 09, 2011, 08:42:10 am »
Domain adı : hediyedede.com

İçerik-Başlık : Hediye Dede - İlginç Hediyeler

Site Kuruluş Tarihi : Eylül 2010

Tanıtım, Açıklama : HediyeDede.Com adlı web sitesine hoşgeldiniz. Sevdikleriniz için birbirinden çarpıcı hediyeler almak istiyor iseniz internet adresimizi ziyaret etmenizde fayda vardır. Site içeriğinde çok çeşitli Araba hediyeleri, Büyüklere oyuncaklar, Dekoratif Hediyeler, Ev Hediyeleri, Eğlenceli Hediyeler, Hayatı Kolaylaştıran Hediyeler, İlginç Hediyeler, Kitap Sevenler İçin Kitap Hediyeleri, Saat Hediyeleri, Teknolojik Hediyeler ve Telefon Aksesuarları Hediyeleri yer almaktadır. Tüm hediye çeşitleri, ziyaretçilerimize kolaylık sağlamak adına ayrı ayrı kategorize edilmiştir. Sitede ayrıca önemli ve özel günler için alınabilecek hediyeler de bölümlere ayrılmıştır. Örneğin, doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediyesi, anneler günü hediyesi, babalar günü hediyeleri, Yıldönümü Hediyesi, Mezuniyet Hediyesi, Karne Hediyesi ve yılbaşı hediyeleri web sitemizin altında görülebilir.

İlginç ve sıradışı hediyelerin yer aldığı HediyeDede.Com internet sitesinden yapacağınız alişverişlerin ardından, ürününüz en geç 24 saat içerisinde size özel bir hediye paketi içerisinde adresinize kargolanmaktadır. Ayrıca 80 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti de Hediye Dede tarafından karşılanmaktadır. Kapıda ödeme, havale - eft yoluyla ödeme, telefon ile ödeme ve kredi kartıyla ödeme gibi geniş ödeme seçenekleriyle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizi takip ederek, günün fırsatı ve haftanın fırsatı adı altında özel indirimde olan hediyeleri de görebilirsiniz. Sitenin sağ üst köşesindeki Kampanyalar sayfasından ise Kampanyada bulunan hediyeleri izleme şansına sahipsiniz. Keyifli alişverişler diliyoruz.

3240
Domain adı : sinantopcu.com

İçerik-Başlık : Dini Düğün Organizasyonları

Site Kuruluş Tarihi : Kasım 2008

Yetkili Kişi : Sinan Topçu

Hizmetlerimiz : Dini düğün organizasyonları, islami düğünler, tasavvuf ekibi, mehter gösterisi bursa, bursa mehter takımı,
islami düğün davetiye sözleri, islami düğün organizasyon, islami düğün organizasyonu, dini düğün ilahi ekibi, tasavvuf grubu düğün, dini düğün ilahi ekibi, dini düğün semazen gösterisi, düğün semazen gösterisi, dini sünnet, semazen bursa düğünü, islami sünnet düğünleri ilahi ekibi, tasavvuf grubu,islami sünnet organizasyonu, dini sünnet organizasyonu, sema gösterileri

Tanıtım, Açıklama : Dini Düğün Organizasyonları - Tasavvuf Musikisi ve Semazen Gösterilerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemiz sinantopcu.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Tasavvuf Musikisi grubumuzun katılımıyla semazen gösterilerimiz, islami düğün organizasyonlarınıza büyük renk katacaktır.

Türkiye'nin tüm bölgelerine, Sinan Topçu eşliğinde semazen ekipleri gelebilmektedir. Dini düğün organizasyonlarınız için ilahi ekibi ve tasavvuf ekibi ile birlikte sema gösterileri sunmaktayız. 


Pages: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 225