Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - nullsix

Pages: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 221
3226
Faydalı Siteler - Site Ekle / Halk Eğitim Kursları
« on: July 23, 2011, 11:14:33 am »
Domain adı : halkegitim.com

İçerik-Başlık : Halk Eğitim Kursları

Site Kuruluş Tarihi : Aralık 2009

Tanıtım, Açıklama : Halkegitim.Com adlı web sitesi aracılığı ile Halk Eğitim Kursları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sitesi içeriğinde Osmanlı Türkçesi kursu, Havacılık Eğitimi Kursu, Dijital Fotoğrafçılık Kursu, Türk Halk Oyunları Kursu, Sedef İşçiliği Kursu, El Sanatları Kursu, Makine Teknolojileri Kursu, Bahçe Bakımı Kursu, Gıda Teknolojisi Kursu, Bilgisayarlı Muhasebe Kursu, Mozaik Kursu ve Hukuk Kursu dahil bir çok Halk Eğitim kursu ile ilgili birbirinden detaylı bilgilere ulaşma şansınız mevcuttur. Halk eğitim kurslarının tanıtıldığı sayfalarda, bu kurslardan mezun olanların hangi alanlarda çalışabilecek niteliğe sahip olacakları, kursların bireylere katmış olduğu değerler ve benzeri önemli bilgiler takip edilebilir.

3227
Faydalı Siteler - Site Ekle / Otel Rehberi
« on: July 23, 2011, 05:56:10 am »
Domain adı : otelhatti.com

İçerik-Başlık : Otel Rehberi

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2000

Tanıtım, Açıklama : İnternet dünyasının yeni Otel rehberi olan OtelHatti.com adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile genel olarak Türkiye'de yer alan bir çok turistik mekana ait otel bilgilerine ulaşabilirsiniz. Site içeriğinde yer alan oteller yıldız sayılarına göre ayrı ayrı kategorize edilmiştir. Ayrıca oteller, Termal otel, Motel, Butik otel, Pansiyon, Tatil köyü, Apart Otel ve Residence gibi sınıflara ayrılarak sol menüde sıralandırılmıştır. Böylece gitmek istediğiniz otel sınıfını rahatça seçebilir ve otellere ait adres, telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Tüm tatil meraklılarını OtelHatti.Com adresine bekliyoruz.

3228
Domain adı : arabaoyunlarimiz.gen.tr

Site içeriği : araba oyunları

Site kuruluş yılı : 2009

Web site tanıtımı : Okulların tatile girmesi ile birlikte tüm çocuklar vakitlerini evde geçirmektedir. Özellikle her evde bir bilgisayar olduğu düşünüldüğünde bu çocuklar hemen hemen tüm vakitlerini internette oyun oynayarak geçirmekte. Kış aylarında olunmasından dolayı evden dışarı çıkamayan çocuklar kendilerini flash oyun sitelerinde buluyor.

Flash oyun siteleri son dönemlerde oldukça popüler konuma gelmiştir. Uzmanların çocuklarınızı oyunlar ile eğitin açıklamaları yapmaları ile birlikte anne ve babalar çocuklarına internette oyun oynamaları için izinler vermektedir. Erkek çocuklarının en yeni gözdesi ise araba oyunlarıdır.

Çocukların oynadıkları ve tatil boyunca zaman geçirdikleri araba oyunları, yarış oyunları sayesinde hem zihinsel hem de fiziksel belirli özellikler kazanmaktadır. Temiz ve reklamsız bir site olan arabaoyunlarimiz.gen.tr çocuklarınızın rahat bir şekilde oyun oynaması için en uygun yer.

3229
Faydalı Siteler - Site Ekle / Oto Kiralama sitesi
« on: July 21, 2011, 01:14:40 pm »
Domain adı : TranscarRental.com

İçerik-Başlık : Oto Kiralama sitesi - Rent A Car

Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2008

Tanıtım, Açıklama : TranscarRental.com adlı Oto Kiralama sitesi aracılığı ile dilediğiniz marka ve modeldeki arabaları uygun fiyat seçenekleriyle kiralayabilirsiniz. Site üzerinde yer alan Kiralık Araç adlı sayfada kiralanmaya müsait olan araç listeleri yer almaktadır. Kiralamak istediğiniz araçlara ait fotoğrafları bu sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra araçlar ile ilgili bagaj sayısı, kapı sayısı, abs ve klima gibi özellikler de yine bu sayfada bulunabilir. Araç kiralamadan evvel, Araba Kiralama koşulları adı altında hazırlanan bölüme göz atmanızda fayda vardır. Bu bölümde belirtilen koşulları kabul ediyorsanız, beğendiğiniz ve kiralamak istediğiniz araçlar için fiyat tekliflerinizi ilgili kiralama fiyatları sayfasından iletebilirsiniz. Oto Kiralama sitesi TranscarRental.com, VIP Oto kiralama, Seçim aracı kiralama, Şöförlü araç kiralama gibi bolca ürün ve hizmet seçenekleri sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden araç kiralama hizmetleri alınabileceği gibi otomobil dünyasına ait son gelişmeler de anbean takip edilebilir.

3230
Tanıtım Konusu : Çağımızın Yeni Trendi Telefondaki Medyumlar

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2008

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Dünyada birçok medyum vardır ve bu medyumlar insanlara yardım etmeleri sayesinde para kazanan insanlar. Medyumlar çok eski zamanlardan beri var olan ve insanların sürekli ihtiyaç duydukları insanlar. Medyumlar insanların ulaşamadıkları ve göremedikleri bazı şeyleri görüp onlar içni birşeyler yapabilen önemli insanlardır. Eskiden belirli bölgelerde bulunan medyumlar artık internete ve telefon hatlarınada geçmiş durumdalar.

Artık bir medyuma ulaşabilmek aslında o kadar zor değil. Şehirlerde büfelerde satılan sarı sayfalı rehberlerde bile artık isimlerine ulaşabileceğiniz bir medyumla iletişime kolayca geçebilirsiniz. Bu medyumlar sorunlarınızı dinliyorlar ve ona göre size yorum yapıyorlar. Yapmanız gereken şeyleri ve yapmamanız gereken şeyleri bir bir size bildiriyorlar. Çoğu zaman telefonla yapılan bu seanslar işe yarasada zorlu sorunlarda pek işe yaramayabiliyor. Çünkü bir medyumun insan ruhunu görebilmesi ve pozitif enerji sağlayabilmesi ancak onun yakınında mümkün olabilir. Telefonla hiç bir medyum konuştuğu kişinin ruhsal durumunu göremez bu yüzden yanında olması gerekebilir. Ancak bunun dışında olan küçük sorunları bir telefonla çözebilirsiniz.

Medyumlar artık her yerde ve onlara ulaşabilmemiz çok kolay. Hala içinizdeki sıkıntıyı çözemediyseniz ve bir medyuma gitmekten çekiniyorsanız ona bir telefon açabilirsiniz.

Kaynak : http://blog.medyumburak.com/cagimizin-yeni-trendi-telefondaki-medyumlar.html

3231
Faydalı Siteler - Site Ekle / Perakende satış programları
« on: July 20, 2011, 08:23:14 am »
Tanıtım Konusu : Perakende programları

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Ocak 2004

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : İş sektörü denince özellikle bu mağazacılık olunca patronlar her zaman işin başında duramayabiliyorlar. Mağaza sahipleri her zaman mağazanın başında durmak istemiyorlar yada çok yoğun işlerinden dolayı duramıyorlar. Bu gibi durumlarda mağazanın kontrolü çalıştırdığınız işçilerin elinde oluyor, özellikle de kasada.

Eğer mağazanızda belirli bir barkod sisteminiz yoksa arkanıza bakmadan, içiniz rahat bir şekilde mağazanızdan ayrılamazsınız. Her zaman bir tedbirsizlik bir güvensizlik olur. Çalışan her işçiye güvenmek doğru değildir. Hem hırsızlık olabileceğinden hemde çalışanlarınızın müşterilere siz gittikten sonra yeterince önem vermeyeceğinden dolayı böyle bir sisteme ihtiyacınız olacaktır. Çalışanlarınız ne kadar dürüst işlerine özen gösteren insanlar olsa bile sizde oluşacak o şüphe duygusunu birtek perakende programları halledebilir. Mağazanızda kasa bölümüne bilgisayara kurulacak bu sistem sayesinde her ürünün satışını bilgisayar kontrolünde yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman online olarak takip edebileceğiniz bu sistem ayrıca hangi elemanınızın ne kadar satış yaptığınıda belirtiyor. Siz gittikten sonra satışlar düşmüşse hemen görebiliyorsunuz ve çalışanlarınızı uyarabiliyorsunuz.

Bu perakende satış programları sayesinde gözünüz arkada kalmıyor. Satılan her ürünün oradan geçtiğini bildiğiniz için rahatça mağazanızdan ayrılabiliyorsunuz. Herhangi bir yanlışlıkta bu programlar sayesinde oluşmuyor.

Kaynak : http://blog.promist.com.tr/index.php/bir-duzen-kurabilmek-icin-perakende-programlari/

3232
Faydalı Siteler - Site Ekle / Silah oyunları oynama adresi
« on: July 18, 2011, 01:27:19 pm »
Domain adı : silahoyna.com

İçerik-Başlık : Silah oyunları oynama adresi

Site Kuruluş Tarihi : Şubat 2011

Tanıtım, Açıklama : Silah oyna adlı web sitemiz içeriğinde çok çeşitli silah oyunları yer almaktadır. Sitede bulunan tüm oyun türleri, sol menü üzerinden ayrı ayrı kategorize edilmiştir. Bu şekilde, oyuncularımız diledikleri oyun türlerini rahatlıkla seçebilmektedir. Sitede bulunan bazı oyun türleri : üç boyutlu oyunlar, aksiyon oyunları, savaş oyunları, counter strike oyunları, nişan alma oyunları, savunma oyunları, kule savaşı, okçuluk, kılıç kullanma oyunu, atıcılık sporuna dair oyunlar, çeşitli krallık oyunları, zombi oyunları, dövüş oyunları, strateji oyunları idir. Genel olarak silahlar ile ilgili oyunların yer aldığı web sitemiz silahoyna.com adresine, tüm silah oyunu severlerini bekliyoruz

3233
Faydalı Siteler - Site Ekle / Medyumlar hakkında blog
« on: July 18, 2011, 10:23:43 am »
Tanıtım Konusu : Ruhunuzu Bir Medyum Teslim Edin

Sitenin dili : Php

Sitede Kullanılan script : Wordpress

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2008

Tanıtım Yazısı ve İçeriği : Medyumlar trans işlemini yaparak ruhlar alemine gidebilir ve oradaki ruhları görebilirler. Bu sayede insanların sorunlarını çözüp kötü enerjileri onların üzerinden atabiliyorlar.

İnsanlar medyumlara gitmekten çoğu zaman kaçınırlar. Ancak iş artık son aşamaya geldiğinde bir medyuma gitmek zorunda kalabiliyorlar. Medyuma gitmekle sorunlar çözülmüyor. Bir medyumun işini doğru yapabilmesi ve üzerinizdeki sıkıntıları yok edebilmesi için ona teslim olmanız gerekiyor. Teslim olmak demek ona güvenmek demek. Birçok insan gittiği medyuma güvenmeyerek kendini sıkıyor ve terapinin yapılmasına olanak vermiyorlar. Medyumun bir ruhtaki kötü enerjiyi çıkartabilmesi için o ruha sahip olması gerekir. Bu yüzden hasta kişinin ruhunu ona teslim edebilmesi için rahatlaması ve medyuma sonuna kadar güvenmesi gerekiyor. Zaten birçok medyumda hastasını tedavi edebilmek için onunla sohbetler ediyor ve onun güvenini kazanmaya çalışıyor. İşte burada yapılan aslında hastanın güvenini kazanabilmek.

Bir medyuma gitmeye karar verdiyseniz eğer aslında ona ruhunuzu teslim etmeyi kabul etmişsinizdir. İşte bu yüzden onun yanına gittiğinizdede ona sonuna kadar güvenin ve ruhunuzun rahatlamasına izin verin.


Kaynak : http://blog.medyumburak.com/ruhunuzu-bir-medyum-teslim-edin.html

3234
Faydalı Siteler - Site Ekle / Dolgu uygulaması merkezi
« on: July 17, 2011, 02:54:42 pm »
İnternet Sayfamızın adı : lazerline.com.tr

Sitenin İçeriği  : Dolgu uygulaması merkezi

Kuruluş tarihi : 2005 Mayıs

Açıklamalar : Dolgu uygulaması ile ilgili öğrenmek istediğiniz tüm bilgiler lazerline.com.tr adlı web sitesinde bulunabilir. Bu tanıtım mesajı üzerinden de kısaca bahsetmek gerekir ise, Dolgu uygulamaları vücutta yer alan kırışıklıkların azaltılmasında, ayak bileklerinin kalınlaştırılmasında, Baldırların kalınlaştırılmasında, Çenenin öne veya yanlara doğru genişletilmesinde, Burunda bazı yükseklik problemlerin düzeltilmesinde, Alın ve ağız çevresi çizgilerinin azaltılmasında, kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra dolgu uygulamasının diğer yararları ve kalıcılık süresi gibi bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

3235
Domain adı : googleplusturkiye.com

İçerik-Başlık : Google Plus Türkiye - Google Plus Davetiye Sitesi

Site Kuruluş Tarihi : Haziran 2011

Tanıtım, Açıklama : Google Plus Türkiye sayfasına hoşgeldiniz. 28 Haziran 2011 tarihinde Google tarafından, Google Plus adlı bir sosyal ağ kurulmuştur. Facebook oluşumuna ciddi bir rakip olarak gelen ve arkasında Google desteği bulunan Google Plus sosyal ağına katılabilmek adına bir davetiye sahibi olmanız gerekmektedir. Bu bağlamda web sitemiz üzerinden Google Plus davetiye kazanma fırsatı bulabilirsiniz. Google plus davetiyesi kazanmak için, davetiye sayfamıza girerek bir yorumda bulunmanız yeterli olacaktır. Web sayfamız içeriğinde Google Plus hakkında merak ettiğiniz bir çok bilgiyi öğrenebilir, Google Plus nedir sorusuna detaylı bir şekilde yanıt bulabilirsiniz. 

3236
Faydalı Siteler - Site Ekle / Seo Taktikleri
« on: July 15, 2011, 10:27:15 am »
Domain adı : seotaktikleri.com

İçerik-Başlık : Seo Taktikleri

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2011

Tanıtım, Açıklama : Seo taktikleri adlı web sitesi içeriğinde çok çeşitli seo terimleri ve açıklamaları, wordpress seo eklentileri, seo çalışması yaparken anahtar kelime belirlemenin önemini içeren yazılar, Google'den sonra Microsoft tarafından kurulan ve geliştirilen yeni arama motoru Bing hakkında incelemeler yer almaktadır. Seo Kelimesinin Türkçe anlamı Arama motoru optimizasyonu demektir. Firmanızın ya da web sitenizin, internetteki popularitesini arttırmak adına, arama motorlarında belirli bir sıralamada olması oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda internet sitelerinizin, belirlediğiniz hedef kelimelerde daha yükseklerde olarak ziyaretçi potansiyelini arttırması için sitemizde yer alan birbirinden değerli seo taktiklerine göz atabilirsiniz.

3237
Faydalı Siteler - Site Ekle / Yat fiyatları ve yat kiralama adresi
« on: July 15, 2011, 10:01:22 am »
Domain adı : yat.web.tr

İçerik-Başlık : Yat fiyatları ve yat kiralama adresi

Site Kuruluş Tarihi : Temmuz 2011

Tanıtım, Açıklama : Yat ticareti için hazırlanan web sayfamız yat.web.tr hizmete girmiştir. Site üzerinden yat kiralama hizmetleri, yat ticareti ve yat fiyatları hakkında çok detaylı bilgiler bulunabilir. Web sitesinden ayrıca yat alım - satım işlemleri de yapılacaktır. Sitede bunların yanı sıra, yatım alırken ve yat satarken dikkat edilmesi gereken hususlar yer almaktadır. Yat alım - satım işi yaparken oldukça dikkatli olunması gerekir. Bu bağlamda internet sayfamız yat ticaretine ilgi duyanlar için oldukça yararlı olacaktır. Tüm yat meraklılarını bu sayfamıza bekliyoruz.

3238
Faydalı Siteler - Site Ekle / Aikido teknikleri adresi
« on: July 15, 2011, 09:29:27 am »
Domain adı : aikido.gen.tr

İçerik-Başlık : Aikido teknikleri adresi

Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2011

Tanıtım, Açıklama : Aikido sporu ile ilgili çok çeşitli bilgiler, web adresimizde yer almaktadır. Sitede aikido tekniklerinin yanı sıra, aikidonun amacı ve çocuklar için aikido bölümleri de bulunabilir. Aikido savaş sanatının faydaları ve çocukların aikido yaparak, gelişimlerine getireceği faydalar yine bu adrestedir. Arzu ederseniz web sitemize aktif olarak katılarak, siz de aikido ile ilgili bildiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Sitede yer alan içeriklerin altına, üyelik gerekmeksizin yapacağınız yorumlarla, paylaşımlarınızı bekliyoruz.

3239
Faydalı Siteler - Site Ekle / Ankara Duvar Kağıdı
« on: July 15, 2011, 09:15:56 am »
Domain adı : ankaraduvarkagidi.com

İçerik-Başlık : Ankara Duvar Kağıdı

Site Kuruluş Tarihi : Mart 2008

Tanıtım, Açıklama : Duvar kağıdı ürünleri satış faaliyetlerini 1979 yılından beri sürdüren firmamız, 2005 yılında açmış olduğu ikinci büyük mağaza ile hizmet alanını genişletmiştir. Firmamız, versailles ve emiliana parati marka duvar kağıtlarının Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Duvar kağıdı, evinizi ve ofisinizi bambaşka güzellikte bir mekana dönüştürebilir. Ankara Duvar kağıdı adlı web sitemiz üzerinden çok çeşitli ve birbirinden güzel duvar kağıt modellerine bakabilirsiniz. Web adresimize bekliyoruz.

3240
Faydalı Siteler - Site Ekle / Olimpos Tatil Bölgesi
« on: July 15, 2011, 08:57:18 am »
Domain adı : olimpos.web.tr

İçerik-Başlık : Olimpos Tatil Bölgesi

Site Kuruluş Tarihi : Mayıs 2011

Tanıtım, Açıklama : Olimpos, Antalya'da yer almaktadır. Antalya'nın önemli tarihi ve turistik bölgelerinden olan Olimpos hakkında tanıtıcı içerikler web sitemizde bulunabilir. Site üzerinde olimpos resimlerine bakabileceğiniz gibi, Olimpos tarihi hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Olimpos'ta, Saban Pansiyon konaklama ihtiyacinizi giderecektir. Oldukça lüks ve konforlu bir pansiyon olan Saban Pansiyon'a Olimpos'tan geçer iseniz mıutlaka bekliyoruz.

Pages: 1 ... 214 215 [216] 217 218 ... 221