Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Web site adı : Nekadartazminatalirim.net

Sitenin başlığı : Ne kadar tazminat alırım diyorsanız bu siteye girebilirsiniz

Sitenin kayıt edildiği yıl : 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Trafik Hasar; müşterilerine kazalar sonucu oluşabilecek tazminatların ulaştırılmasını sağlamaktadır. Deneyimli personelleri, güler yüzlü hizmet anlayışı ve yakalamış olduğu yüksek müşteri memnuniyet oranı ile adından sıkça söz ettiren Trafik Hasar, her geçen gün daha da büyümektedir.

Trafik kazası tazminat işlemleri için, siz de gönül rahatlığı ile bu firmaya başvurabilirsiniz. Karayolu, denizyolu ve havayolu kazalarında; vefat ya da sakatlık nedeniyle ortaya çıkacak tazminatları hak sahibine ulaştıran firma, 2012 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Ne kadar tazminat alırım diye merak ediyorsanız, hiç vakit kaybetmeden nekadartazminatalirim.net isimli internet adresine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinden, tazminatlar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruya en kapsamlı yanıtları alabileceksiniz. Sitede ziyaretçilere trafik kazası tazminat hesaplama adı altında bir sayfa takdim edilmiştir. Bu sayfadaki formu doldurarak, oluşabilecek tazminat miktarını öğrenebilirsiniz.

Ölümlü kazalar neticesinde veya sakatlık durumlarında; yakınların ve direkt mağdurların tazminatını almasına yardımcı olan Trafik Hasar, sektörün öncü firmaları arasında yer alır. Firma yetkilileri ile irtibat kurmak adına, 0530 647 03 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
12
Web Site İsmi : Aksufilokiralama.com

Site Başlığı : En büyük araç kiralama markası - Aksu Filo Kiralama

Firmanın Yaşı : 16

Site Tanıtımı : Sektöründe 16 yıllık deneyimi bulunan Aksu Filo Kiralama firması, her geçen gün daha da büyümektedir. Müşterilerine avantajlı fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunan firma ile siz de hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

4x4 araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için, hemen Aksu Filo Kiralama yetkilileri ile iletişim kurunuz. Firmanın araçlarını incelemek ve güncel iletişim kanallarını görmek için, aksufilokiralama.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Site içerisinde firmanın; lüks model vip araçları, 4x4 arazi tipi araçları, ticari araçları, ekonomik sınıf araçları ve comfort araçları sergilenmektedir. Aracınızı kiralamadan evvel, aksufilokiralama.com platformuna girerek ön bilgiler edinebileceksiniz.

Ankara filo kiralama denildiği zaman akla gelen ilk sitelerden biri, hiç şüphesiz aksufilokiralama.com şeklindedir. Aksu Filo Kiralama, yakalamış olduğu yüksek müşteri memnuniyet oranı, cazip fiyatları ve birbirinden kaliteli otomobilleri ile adından sıkça söz ettirmektedir.

Arzu eden müşteriler, araçları sürücülü olarak da kiralama fırsatı bulabilir. Aksu Filo Kiralama sayesinde, en ekonomik fiyatlarla sürücülü araç kiralamanın keyfine varabileceksiniz.

Telefon: 0850 303 45 57
Adres: İlkbahar Mahallesi Konrad Adenauer Caddesi No:58/A Yıldız-Çankaya / ANKARA
13
Faydalı Siteler - Site Ekle / Tanıma ve tenfiz davası nasıl açılır?
« Last post by nullsix on June 26, 2018, 12:37:51 pm »
Tanıma ve tenfiz davası nasıl açılır?

Farklı bir ülkede boşanmış olanlar, tanıma ve tenfiz davası açarak, bu boşanma kararlarını ülkemiz içerisinde de geçerli kılabilir. Örneğin yurt dışındaki bir mahkemede boşandıysanız ve bu boşanma kararınızın Türkiye'de de uygulanabilir hale gelmesini isterseniz, tanıma ve tenfiz davası açmalısınız. Bu davayı açarken, yurt dışındaki mahkeme kararını yanınızda bulundurmanız gerekecektir. Tanıma ve tenfiz ile ilgili merak ettiğiniz soruların hepsine, cerensumer.av.tr isimli internet adresi üzerinden yanıt alabilirsiniz. Site içerisinde, yurt dışında boşanmış olan çiftler için faydalı olabilecek pek çok bilgi bir araya getirilmiştir. Aynı site üzerinden, boşanma sonrası oluşabilecek maddi ve manevi tazminatlar hakkında da kapsamlı bilgiler edinmeniz mümkün olabilir.
14


Web Site İsmi : Karadeniztatlari.com

Site Başlığı : Karadeniz yöresel ürünler satış sitesi - Karadeniztatlari.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Nisan 2018

Site Tanıtımı : Karadeniztatlari.com adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile, Karadeniz'in birbirinden lezzetli tatlarını satın alabileceksiniz.

Bu devirde, doğal ve lezzetli yiyecekler bulmak son derece zor. Market raflarında bizi bekleyen ürünlerin hemen hemen hepsi, ne yazık ki oldukça sağlıksız. Örneğin doğal bir Rize tereyağını, İstanbul'daki marketlerde bulma şansımız sıfır. Karadeniztatlari.com isimli internet adresi, işte bu nedenden ötürü faaliyetlerine başlamıştır. Siteyi, özellikle Karadeniz'in doğal ürünlerini özleyenler, mutlaka ziyaret etmelidir. Burada Karadeniz bölgesi için yöresel ürünler sizleri bekliyor olacaktır. Kabuklu cevizden tutun Trabzon Vakfıkebir ekmeğine, Rize simidinden iç yağa kadar çeşit çeşit ürün burada bulunabilir.

Şimdi sizlere, sitedeki bazı özel fırsatlardan söz etmek istiyorum. Toptan çay alımlarında an itibariyle yüzde yirmiye varan indirimler söz konusudur. 150 TL ve üzeri siparişleriniz için ise, kargo tamamen ücretsiz olacaktır. Özel kahvaltı paketinde yüzde sekiz, muhlama paketinde ise yüzde on indirim mevcuttur. Muhlama sevenler, gönül rahatlığıyla bu siteden alışveriş yapabilir.

Bakliyat, bal, helva, kavurma, süt ürünleri ve çok daha fazlası sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Karadeniz'e dair özlediğiniz ne varsa, hepsini bu sitede görebileceksiniz. Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.
15
Faydalı Siteler - Site Ekle / Filtrasyon sistemlerinde kalitenin adresi - Aqua
« Last post by nullsix on June 23, 2018, 01:11:16 pm »
Filtrasyon sistemlerinde kalitenin adresi - Aqua

Müşterilerine en iyi filtrasyon sistemlerini sunan Aqua, sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. 1994 yılından bu yana; arıtma sistemleri, havuz sistemleri ve dozaj pompaları üreten firma, üretmiş olduğu bu ürünleri yüzlerce ülkeye ihraç eder.

Firmanın ters osmoz yöntemi ile geliştirmiş olduğu su arıtma ürünleri, dünyanın dört bir yanında büyük ilgi görmektedir.

İçme suyu arıtma ürünlerinden tutun havuz suları için çeşit çeşit ekipmana kadar, birçok ihtiyacınızı Aqua Industrial Group sayesinde karşılayabilirsiniz. Firmayı daha yakından tanımak isterseniz, bu hususta aqua.com.tr isimli internet adresini ziyaret ediniz. Aqua Su Arıtımı ürünleri ile ilgili ayrıca merak ettiğiniz sorular olursa, 0216 661 60 60 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
16
Faydalı Siteler - Site Ekle / Balondokya nedir?
« Last post by nullsix on June 23, 2018, 11:45:22 am »
Balondokya nedir?

Balondokya, bir tur şirketidir. Müşterilerini Kapadokya'da en iyi şekilde ağırlar. Onlara rehberlik eder. Kapadokya binicilik turu, atv safari turu ve balon turları sunar. Dolayısıyla, Kapadokya'yı ziyaret edecek olanlar, öncesinde mutlaka Balondokya firmasını aramalıdır. Firma ile iletişim kurmak isteyenlerin, balondokya.com isimli internet sitesine bağlanmaları tavsiye edilir. Kapadokya balon turu fiyatı bu internet adresinde ziyaretçilerle paylaşılmıştır. Aynı site üzerinden, ziyaretçiler tek tuşla tur hizmeti için rezervasyon gerçekleştirebilir.

Kapadokya'yı sevdiklerinizle beraber dolu dolu bir şekilde gezmek istiyorsanız, bu bölgede balon turuna katılmayı hayal etmekteyseniz, hemen 0530 112 65 92 numaralı telefonu arayınız.

Kapadokya balon turunu satın alanlara ücretsiz kahvaltı servisi yapılmaktadır. Balondokya müşterileri, uçuş öncesi sigortalanır. Ve uçuş sonrası bir sertifika kazanır.
17
Faydalı Siteler - Site Ekle / Sosyal medya hileleri
« Last post by nullsix on June 23, 2018, 10:03:24 am »
Sosyal medya hileleri

Sosyal medya platformları için hileler arıyorsanız, bu konuda begenPost adresinden yararlanmalısınız. Site içerisinde sizleri ücretsiz Facebook beğeni hileleri, Twitter takipçi hileleri ve fazlası bir arada bekliyor olacaktır.

Sosyal medya hesabınızın çok daha popüler bir pozisyonda olması için, siz de pek çok kişi gibi begenpost.com adresinden faydalanabilirsiniz. Sitede ücretsiz sosyal medya hizmetleri, sosyal hesabınızın oldukça aktif bir hale gelmesini sağlayacaktır.

İnternetten ücretsiz olarak facebook beğenisi kazanmak, instagram yorumu elde etmek ya da twitter takipçisi almak adına, begenpost.com isimli internet sitesini tercih edebilirsiniz. Begenpost, 2011 senesinde bu serüvenine başlamıştır. Ve aradan geçen 7-8 yıllık süre zarfında büyük bir beğeni toplamıştır.
18
Faydalı Siteler - Site Ekle / Tasarruf ve Konfor Bir arada
« Last post by nullsix on June 18, 2018, 07:06:27 am »
Tasarruf ve Konfor Bir arada

Yaşam alanlarınızı ısıtmak, hayati bir ihtiyaçtır. İnsan vücudu için ideal yaşama sıcaklığı olan 25 derecenin altındaki sıcaklıklarda doğal olarak sürekli yaşayabilmemiz mümkün değildir. Dolayısıyla yapıların ısıtılması için farklı enerji türlerini sarf etmek durumunda kalırız. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan doğalgazın maliyetleri de hepimizin malumudur. Ayrıca, ne kadar yakarsanız yakın, ısınmayan yapıların varlığı da yadsınamaz. Sonuç olarak ya daha fazla yakarak ısınma elde etmek, ya da mantolama uygulamalarını tercih ederek, tam anlamıyla ve ekonomik biçimde ısınmak tercihlerinden birisini yapmamız gerekir. Pekiyi neden daha fazla ödeyesiniz? Bir kez yapacağınız yalıtım maliyeti ile uzun yıllar konfor ve tasarruf elde edebilirsiniz. Biz Kale Yalıtım olarak size 10 yıl garanti ve 2 yıl sigortalı hizmetleri en uygun fiyatlarla veriyoruz. Hemen bize ulaşın tasarruf ve konfor elde edin.

Kale Yapı İletişim: 0 216 378 69 16
Web: Kaleyapiyalitim.com.tr
19
Faydalı Siteler - Site Ekle / Yihua 6 Pinli Duman Emici Lehimleme Kalemi
« Last post by nullsix on June 18, 2018, 06:33:46 am »
Yihua 6 Pinli Duman Emici Lehimleme Kalemi   

Duman emici özellikli havyalar sizlerin sağlığını korumak amacıyla Yihua tarafından üretilmeye devam ediyor. Yihua 6 pinli duman emici lehimleme kalemi ile yapacağınız lehimler artık daha sağlıklı.

Diğerlerinde nazaran seramik ısıtma elemanları ile yüksek kaliteli tutamak, hafif ve rahattır. Yumuşak kablosuyla diğerlerine nazaran daha kullanışlı ve daha güvenli olan havyaları perpaotomasyon.com adresinden bulmanız mümkün.

20
Spor dünyasında yaşanan en son gelişmeler, son dakika transfer haberleri burada

2017 - 2018 sezonu sona erdi. Futbolda bu yıl Galatasaray şampiyon oldu. Galatasaray, ülkemizi bu yıl Şampiyonlar Liginde temsil edecek. Peki sarı kırmızılı ekip, şampiyonlar ligine nasıl bir kadro ile giriyor? Bu sorunun yanıtı, http://finkafe.com/kafe/spor sayfasında sizleri bekliyor olacak. Finkafe sayesinde, Galatasaray'ın 2018 - 2019 sezonu için yapacağı tüm transferleri ilk olarak öğrenebilirsiniz.

Finkafe.com isimli web adresinde, Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer takımların en son transferleri yine ziyaretçilerle paylaşılacaktır. Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'un merakla beklenen transferlerini, ilk olarak finkafe.com ile birlikte görebileceksiniz.

Sitede sizleri magazin, teknoloji ve siyaset haberleri de bekliyor olacak.
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10