Recent Posts

Pages: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Faydalı Siteler - Site Ekle / Ankara havaalanı transfer hizmetleri - Transferlazim.com
« Last post by nullsix on September 09, 2018, 08:53:16 am »
Web site adı : Transferlazim.com

Sitenin başlığı : Ankara havaalanı transfer hizmetleri - Transferlazim.com

Sitenin kayıt edildiği yıl : 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde sizi karşılayacak ve dilediğiniz yere kadar bırakacak bir firma mı arıyorsunuz? Hiç vakit kaybetmeden transferlazim.com adresini ziyaret edin ve buradan Ankara havaalanı transfer taleplerinizi iletme fırsatı yakalayın.

Her biri son derece deneyimli şoförleri, avantajlı fiyatları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile, siz de bu firmayı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Esenboğa transfer denildiği zaman, son zamanlarda akla gelen ilk adres, pek çok kişi için, transferlazim.com adresi olmaktadır. Sadece havalimanı ile otel arası için değil, eğlence mekanları ile eviniz arası için de buradan transfer hizmetleri satın alabilirsiniz. Ayrıca dileyen müşteriler, şoförlü araç kiralama hizmetinden de oldukça makul fiyatlarla yararlanabilir. Bu hizmetten yararlandığınız takdirde, aracınız ve şoförünüz, gün boyu emrinizde olacaktır.

Esenboğa Havalimanı transfer ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, artık hangi adrese başvurmanız gerektiğini biliyorsunuz. Transferlazim.com isimli internet adresi içerisinde, firmanın güncel transfer fiyatları paylaşılmıştır. Transfer ve diğer hizmetler için başvuruda bulunmak adına, 0546 208 80 06 numaralı telefonu her an arayabilirsiniz.
12
Ücretsiz grafik tasarım programları ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

Herkese merhabalar. Bugün özellikle grafik tasarımcıları çok yakından ilgilendiren bir Youtube kanalı tanıtmak istiyorum. Bu kanal içerisinde, pek çok sayıda grafik tasarım ve modelleme programının özellikleri anlatılmaktadır. Bu ücretsiz yazılımlar ile neleri başarabileceğiniz, kanalda videolar eşliğinde gösterilir.

https://www.youtube.com/c/grafik101 kanalına abone olanlar; metin bükme efektini, renk değiştirme efektini, ağır çekim efektini, yüz dönüştürmeyi, gökyüzü değiştirmeyi, küçülme efektini ve çok çok daha fazlasını en iyi şekilde öğrenebilecektir.

Kanalda başta Davinci Resolve ve Gravit Designer olmak üzere, ücretsiz ve özgür animasyon yazılımlarına dair eğitim videoları yer alır. Kanala her girişinizde, karşınıza yeni yeni videolar çıkacaktır.

Youtube.com/c/grafik101
13
En İyi Kombi Servisinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kombiler hem yaz aylarında hem de kış aylarında kesintisiz kullanılan hassas cihazlardır. Ortamı ısıtan ve sıcak su ihtiyacının karşılanmasını sağlayan bu cihazlar dönem dönem kombi bakımları hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Kombi bakımı işleminin aksatılması ya da kombilerin yanlış kullanılması durumunda ise maalesef arıza vererek sahiplerini zor durumda bırakırlar. Konfor kesintisinin yanı sıra kombi arızalarının güvenlik için de risk teşkil etmesi kombi servisi hizmetlerinin önemini arttırmaktadır.

Kombi sahipleri kombi servisi hizmetlerine yılın her döneminde ihtiyaç duyabilirler. Her bir servis süreci için yeni bir firma denemektense en kaliteli hizmeti vereni bulmak beklenmedik sürprizlerden korunmak adına oldukça önemlidir. Bu nedenle bu yazımızda kombi servisi seçerken dikkat etmeniz gerekenlere odaklanacağız.

Siz de kombi kullanıyor ve hem en kaliteli hem de en güvenli hizmeti almak istiyorsanız ipuçlarımızı takip edebilir, seçtiğiniz kombi servisi firmasından en yüksek verimi alabilirsiniz.


Seçtiğiniz Kombi Servisi Firması Ne Kadar Güvenilir?
 
Hizmet alacağınız kombi servisi firmasının ne kadar güvenilir olduğu ilk dikkat etmeniz gereken unsurdur. Seçmeyi düşündüğünüz firmanın güvenilirliği ile ilgili takip etmeniz ve sorgulamanız gereken belli başlı kriterler vardır. O firmadan hizmet alan yakınlarınızın olmadığını araştırabilir ya da daha da iyisi internette firma ile ilgili yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Hedefinizdeki kombi servisinin internet sitesi olması da size önemli bir veri sunacaktır. İşini ciddiye alan ve kurumsallık yolunda ilerleyen firmalar müşterileri tarafından daha kolay ulaşılabilmek ve vizyonlarını ortaya koymak için internet sitesi açarlar. Araştırdığınız firmanın web sitesi varsa hanesine artı puan yazabilirsiniz.

Örneğin "ECA kombi servisi" arıyorsanız firmanın sitesinde yer alan iletişim bilgilerinden firmayı sorgulamanız oldukça önemlidir. Unutmayın dışa dönük bir iletişim şekli benimseyen firmalar müşterilerinden gelebilecek her türlü yoruma açık olurlar ve bu yöntemle kendilerine duydukları güveni çok net bir şekilde ortaya koyarlar!


Seçtiğiniz Kombi Servisi Firması Nerelerde Hizmet Veriyor?
 
Yalnızca bir mahalle ya da ilçe özelinde hizmet veren kombi servisi firmalarının hizmet kalitelerini de güvenilirliklerini de sorgulayabilirsiniz. Örneğin "Beylikdüzü kombi servisi" arıyorsanız ilgili firma ile bir kez çalıştığınızda yeniden ulaşılabilir olacağından emin olabilmelisiniz. Söz konusu can ve mal güvenliğiniz de olduğu için işinizi riske atmamalı ve mümkün olduğunda İstanbul genelinde hizmet veren firmalara yoğunlaşmalısınız.

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren kombi servisi firmaları hali hazırda kalitelerini ortaya koymuş ve büyük bir ekibe sahip olmuştur. Bu durum klima servisi veya diğer alanlar için de geçerlidir. Dolayısıyla hem hızlı servis verirler hem de müşteri memnuniyetsizliği kaynaklı şikayet almayı göze alamazlar. Piyasada bilinirlikleri arttığı için marka imajlarını riske atmak istemediklerinden memnuniyet garantili hizmet sunarlar. Kombi veya klima servisi hizmet süreçlerinde ufak bir aksaklık yaşansa dahi hemen bu sorunu telafi etmek adına harekete geçerler.


Seçtiğiniz Kombi Servisi Çalışanları Alanında Uzman Mı?
 
Kombi servisi çalışanlarının mesleklerinde uzman olması görmezden gelinmemesi gereken bir zorunluluktur. Kombiler komplike çalışma prensiplerine sahip olan; yanlış servis süreçleri sonucu tehlike arz edebilen cihazlardır.

Kombi servisi çalışanları uzmanlığını belgelemedikleri ve uzmanlıklarını sürekli geliştirmedikleri takdirde değişen kombi teknolojilerine hakim olamazlar. Kombi servislerinin en büyük önceliği müşterilerinin güvenliği olmalıdır. Bu nedenle kombi teknisyenlerinin uzmanlığına dikkat eden ve onlara düzenli olarak eğitim sunarak teknik becerilerini arttıran kombi servisleri her daim önceliklendirilmelidir.

Siz de kombi bakımı, kombi tamiri veya kombi petek temizliği gibi kombi servisi hizmetleri almak için en doğru kombi servisi seçimi yapmak, servis seçiminizle güvenliğinizi garanti altına almak istiyorsanız https://www.komkli.com/ veya firmanın direkt ilgili sayfası olan https://www.komkli.com/kombi-servisi/ adresinden komkli.com kombi servisi çalışanlarına taleplerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul’un 39 ilçesinde hizmet veren; personellerini özenle seçen; düzenli eğitimler düzenleyerek hizmetlerini mükemmelleştiren KomKli Kombi servisi; mutlak müşteri memnuniyeti sağlama ilkesini benimsemektedir.
14
Faydalı Siteler - Site Ekle / Ferolle parfüm Ankara
« Last post by nullsix on August 27, 2018, 07:29:18 am »
Ferolle parfüm Ankara

Ferolle marka parfümü, Türkiye'nin her yerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Ferolle.com isimli internet adresine giriş yaparak, bu kaliteli aşk parfümü hakkında önemli bilgiler edinebileceksiniz. Sitede de vurgulandığı gibi, ürünün kalıcılık süresi 72 saat üzerindedir. 5 metre civarı koku yayabilen Ferolle, kadınların büyük ilgisini çekmektedir.

Kaliteli bir erkek parfümü satın almak isterseniz, siz de hemen 0212 909 0 321 numaralı telefonu arayınız. Bu özel parfüme sahip olmanız için ödemeniz gereken tutar 249 TL'dir.

Ankara'dan Ferolle parfüm sipariş eden bir müşteri yorumu: Ürünü sipariş ettikten hemen sonra adresime ulaştı. Paket gizliliği en iyi şekilde sağlanıyor. Ürüne gelince şunu söyleyebilirim. Parfümü kullanmanız akabinde, kadınların yoğun ilgisini çekeceksiniz. Kadınlar bu kokuya resmen bayılıyor :)
15
Soğutucu ekipmanları, seyyar arabalar ve yemek tezgahları

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları denildiği zaman, akla gelen ilk firmalardan biri, Elit Mutfak şeklindedir. 2002 senesinde faaliyetlerine başlayan firma, işletmelerin mutfakları için birinci sınıf kalitede ekipmanlar sunar.

Gerek hamur yoğurma makinaları, gerek gıda dilimleme makinası, gerek balık tezgahları, gerek patates soyma makinası, gerekse de döner kesim makinası bu firmadan en avantajlı fiyatlarla temin edilebilir. İşletme mutfakları için akla gelebilecek her çeşit malzeme, bu firmada bulunmaktadır.

En iyi hamur açma makinaları, her ihtiyaca hitap eden soğutucu ekipmanları, kullanışlı seyyar arabalar ve fazlası yine buradan kolayca alınabilir.

Siparişlerinizi iletmek adına, hiç vakit kaybetmeden elitmutfakekipman.com isimli internet adresini ziyaret edebilirsiniz. Sipariş öncesi ve sonrası sorularınız olursa da, aşağıdaki iletişim kanallarına, hiç tereddüt etmeden başvurunuz.

İletişim: 0212 613 64 34 - 0535 389 44 04
16
Yüksek güvenliğe sahip şifreli kilit açma hizmeti - Besiktascilingircim.net

Şifreli kilitleri büyük bir ustalıkla açan çilingir arıyorsanız, hemen Mecidiye Mahallesi Çilingir firmasına ulaşabilirsiniz. Firma, en yüksek güvenlikteki şifreli kilitleri dahi kolayca açabilecek yetenekte elemanlara sahiptir. Sadece deneyimli ve yetenekli elemanlara sahip olmasıyla değil, aynı zamanda modern ve birinci sınıf kalitede malzemeler kullanmasıyla da Beşiktaş Çilingir firması adından söz ettirmektedir.

Deneyimli kadrosu, motorlu servis hizmeti, kaliteli çilingir malzemeleri, Beşiktaş Çilingir firmasını ön plana çıkarır.

7 gün 24 saat bu firmadan çilingir hizmeti talep etme fırsatınız olacaktır. Çilingir taleplerinizi iletmek için, 0544 634 55 34 numaralı telefonu hemen arayabilirsiniz.

Bu firma ile iletişim kurarak; ev, iş yeri, oto kapısı ve elektronik kilit de açtırabileceksiniz.
17
Faydalı Siteler - Site Ekle / En beğenilen beyaz eşya servisi hangisi?
« Last post by nullsix on August 17, 2018, 08:11:10 am »
En beğenilen beyaz eşya servisi hangisi?

Yapılan anketler ve araştırmalar sonucunda, İstanbul'un en beğenilen beyaz eşya servisi, Servis Asia çıkmıştır. Siz de güvenilir ve kaliteli bir beyaz eşya servisi arıyorsanız, Servis Asia firmasına hemen ulaşabilirsiniz.

Servis Asia isimli firmadan ister Whirlpool servisi, ister Subzero servisi, ister Miele ankastre servisi, isterseniz de Westinghouse servisi alabileceksiniz. Aklınıza gelebilecek her türlü marka ve modelde beyaz eşya için, bu firma vasıtasıyla teknik servis hizmetleri almanız mümkündür.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve ankastre eşyalar için nitelikli servis hizmetleri sunan Servis Asia, mükemmel bir müşteri memnuniyet oranına sahiptir.

İletişim: 0216 540 00 23
İnternet sitesi: Beyazesyaklimaservis.com
18
Cümle Çeviri Siteleri Arasında En İyileri Hangileri?
 
İngilizce Türkçe çeviri ya da Türkçe İngilizce çeviri ihtiyacını karşılamak için en pratik yöntemlerden biri şüphesiz hemen çevir sitelerine başvurmaktır. Özellikle yabancı dile yeterince hakim olunmadığı ve yeterli zaman bulunmadığı durumlarda hemen çevir siteleri hayat kolaylaştırır. Metin çevirileri, kelime çevirileri ve cümle çevirileri; hemen çevir siteleri sayesinde saniyeler içerisinde gerçekleştirilebilir.

Hemen çevir siteleri ile ilgili olumlu olduğu kadar olumsuz görüş bildirenler de bulunur. Bunun temel nedeni her sitenin aynı verimlilik ve doğrulukta çeviri yapamamasıdır. Kimi zaman en basit cümleler bile organik olmayan; anlamsız bir şekilde çevrildiğinden çeviri ihtiyacı olan kişilerin en başarılı ve doğruluk payı en yüksek cümle çeviri sitelerini bulması gerekir.

Çeviri ihtiyacının artmasına bağlı olarak hemen çevir sitelerinin sayısında ciddi bir artış yaşandığından en iyilerini bulmak biraz zorlu olup zaman gerektirebilir. Zaman kaybetmemeniz ve çeviri ihtiyacınızıbir an önce en doğru şekilde karşılamanız için en iyi cümle çeviri sitelerini sizin için belirledik.

https://translate.google.com/

Kelime çeviri, cümle çeviri ya da metin çeviri dendiğinde akla ilk gelen hemen çevir sitelerinden biri de şüphesiz Google Translate’tir. Bu sitede İngilizce Türkçe, Türkçe İngilizce ve daha birçok dil arasında çeviriler saniyeler içerisinde yapılabilir.

Sitenin kullanıcı ara yüzü oldukça sade olduğu için kullanımının basit olması da çeviri yapanlar tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır. Çeviri yapılacak cümle hangi dilde olursa olsun “otomatik dil algılama” seçeneği bulunduğundan istenilen dil seçildiği takdirde kullanıcılar Google Translate kullanarak çeviri yapabilirler. Çevirisi yapılan kelimelerin telaffuzlarını dinleyebilirler ve kelimelerin çoklu anlamlarını öğrenebilirler.

https://www.translatedict.com/

Urduca, Rusça, Almanca, Türkçe, İngilizce, Portekizce, Almanca ve Korece dahil olmak üzere toplamda 51 dilde çeviri ihtiyaçlarını karşılayan bu site; cümle çevirilerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Çevirisi yapılmak istenen cümle ya da metnin karakter ve kelime sayısını gösteren ve kelime telaffuzlarının dinlenebildiği translatedict.com sitesinde çevrilmesi istenen metnin dili otomatik algılanır, hedef dil seçimi yapıldıktan sonra çeviri saniyeler içerisinde tamamlanır.

http://translation.babylon-software.com/

İhtiyaç halinde profesyonel çeviri hizmetinin de alınabildiği bu sitede hızlı bir şekilde cümle çeviri yapabilirsiniz. Doğruluk payı yüksek olan hemen çevir siteleri arasında bulunan bu platformu kullanarak 77’den fazla dilde çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Dünya genelinde en fazla indirilen çeviri yazılım programı unvanına sahip olması bu sitenin bilinirliğini arttırmaktadır. Kullanıcı dostu ara yüzüne sahip olan Babylon’da otomatik dil algılama seçeneği bulunmamaktadır.

https://www.freetranslations.org/

Birçok farklı dilde ücretsiz online çeviri hizmeti sunan freetranslations.org makine öğrenimi sayesinde doğruluk payı yüksek çeviriler sunmaktadır. Cümle çeviri, kelime çeviri ve metin çevirisi alanlarında hizmet almak isteyenlere çözüm üreten site profesyonel çeviri hizmetleri de sunmaktadır.

Hemen çevir sitelerinin profesyonel çeviri hizmetlerinde çok iyi olamamasından kaynaklı hizmetlerini genişleten platformda, çevirisi yapılacak metnin dili otomatik olarak algılanabilmektedir. Metin yapıştırılıp hedef dil seçimi yapıldığında “Translate” butonu tıklanarak çeviri tamamlanabilir.

https://turkceingilizce.ingilizceturkce.gen.tr/ceviri/

Ingilizceturkce.gen.tr sitesini kullanarak cümle çeviri ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gelişmiş fonksiyonları ve hızı ile bu site son dönemlerde en çok tercih edilen hemen çevir siteleri arasında yer almaktadır. Otomatik dil algılama seçeneği bulunan ve çeviri sırasında kelimelerin telaffuzunun dinlenmesine imkan tanıyan bu siteyi tercih ederek telaffuz sorunlarınızı da giderebilirsiniz.

Cümle çevirinin yanı sıra metin çeviri ve kelime çeviri için de ingilizceturkce.gen.tr sitesini kullanabilirsiniz. Sesli çeviri hizmetinin de alınabildiği bu sitede http://ingilizcedersleri.ingilizceturkce.gen.tr/ linkini tıklayarak İngilizcenin en temel gramer konuları hakkında bilginizi geliştirebilirsiniz. Hukuki çeviri, tıbbi çeviri, edebi çeviri ve akademik çeviri gibi profesyonel çeviri ihtiyacınızın olması durumunda site yetkilileri ile iletişime geçerek profesyonel çeviri hizmeti taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bu yazımızda en iyi sonuç alınan hemen çevir sitelerinin özelliklerinden bahsettik. Seçim sizin! Hayatınızı kolaylaştırmak için bu siteler arasından seçim yaparak İngilizce Türkçe çeviri ve Türkçe İngilizce çeviri ihtiyacınızı karşılayabilir; farklı dünya dilleri için de hizmet alabilirsiniz.
19
Faydalı Siteler - Site Ekle / Kurumsal kaynak planlaması (Erp) - Teknosol.com.tr
« Last post by nullsix on August 09, 2018, 02:28:49 pm »
Kurumsal kaynak planlaması (Erp) - Teknosol.com.tr

Teknosol, müşterilerine piyasadaki en gelişmiş erp sistemlerini sunar. Bu firma ile iletişim kurarak, siz de işletmenizi profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.

Erp kelimesinin açılımı enterprise resource planning şeklindedir. Bu ibarenin Türkçe hali ise, yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi kurumsal kaynak planlamasıdır. Bu tanımdan da anlaşılabileceği gibi, kurumların kaynakları, erp bütünleşik yönetim sistemleri ile planlanır.

Artık erp nedir sorusunun yanıtını biliyorsunuz. Erp ile birlikte, şirketinizin genel muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilecek, çek senet takibi yapacak, bankacılık işlemlerinizi halledecek, satış, satın alma ve stoklarınızı kolayca yönetebileceksiniz.

İşletmeler için hayati önem taşıyan erp sistemleri, Teknosol isimli firma üzerinden en avantajlı fiyatlarla temin edilebilir.
20
Faydalı Siteler - Site Ekle / Paintball tutkunları için saha önerisi
« Last post by nullsix on August 09, 2018, 01:33:39 pm »
Paintball tutkunları için saha önerisi

İstanbul'da paintball oynamak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese gelmiş bulunmaktasınız. Marmara Paintball, sizlere İstanbul'daki en kaliteli paintball sahalarını sunar. Burada, sevdiklerinizle beraber, eşsiz bir paintball deneyimi yaşayabileceksiniz.

Marmara Paintball firmasının paintball fiyatları bütçenizi asla zorlamayacaktır. Buradan en avantajlı fiyatlarla, paintball sahaları tutabilirsiniz.

Paintballistanbul.net isimli internet adresine girenler, İstanbul'un bir numaralı paintball firması olan Marmara Paintball hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir. Site içerisinde aynı zamanda, paintball oynamanın inceliklerine de yer verilmiştir. Marmara Paintball sahalarında, paintball keyfi yaşamadan önce, bu sitede yer alan ipuçlarını mutlaka okuyunuz. Sitede anlatılanlar, sizi ve takımınızı çok daha başarılı hale getirebilir.

Paintball rezervasyon hattı: 0532 218 77 18
Pages: 1 [2] 3 4 ... 10