Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
Web site adı : Buhaftaaktuel.com

Sitenin başlığı : Bim Aktüel Ürünler Kataloğu - Buhaftaaktuel.com

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Nisan 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Buhaftaaktuel.com adı altında faaliyetlerine başlayan internet sitesine hoş geldiniz. Site aracılığı ile; Bim, A101 ve Şok marketlerinin tüm aktüel ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bim aktüel linkine tıkladığınız takdirde, Bim kampanyalarından haberdar olabileceksiniz. Alışverişlerinizi Bim vasıtasıyla yapıyorsanız, bu siteden mutlaka yararlanmalısınız.

Bim üzerinde, hangi ürünler hangi fiyata satışa çıkıyor diye merak edenler, hiç vakit kaybetmeden buhaftaaktuel.com içerisine girmelidir. Bu siteyi sıklıkla takip eden herkes, alışverişlerini oldukça ekonomik fiyatlara getirecektir.

Türkiye'de 7000'e yakın mağazası olan Bim, Türkiye dışında da çok sayıda farklı ülkede mağaza açmıştır. Ekonomik ürünleri ile ön plana çıkan Bim, her geçen gün daha da büyümektedir.

Bim aktüel ürünler kataloğu arayanlar, bu konuda buhaftaaktuel.com adresine ziyaretini gerçekleştirebilir. Site ile birlikte sadece Bim değil, yazımızın başında da vurgulamış olduğumuz gibi Şok ve A101 aktüel ürün kataloglarına da gözatmanız mümkün olabilecektir.

Herkese şimdiden keyif dolu alışverişler dileriz.

92
Faydalı Siteler - Site Ekle / En çok para kazandıran yatırım araçları
« Last post by nullsix on June 03, 2018, 09:47:47 am »
En çok para kazandıran yatırım araçları

Helalpara.org isimli internet adresi sayesinde, en fazla para kazandıran yatırım araçlarını öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

Site üzerinden en iyi yatırım aracı hangileridir sorusuna en kapsamlı yanıtı alabileceksiniz.

Size orta ve uzun vadede önemli miktarda para kazandıracak olan yatırım araçlarını, helalpara.org ile birlikte tanıyabilirsiniz.

Site içerisinde özellikle bitcoin adlı kripto para birimi ile ilgili birçok makale bulunur. Bu siteye girenler, hangi zamanlama ile bitcoin alması gerektiğini görebilecektir.

Altın yatırımı, hisse senedi yatırımımı ve sanal para yatırımları hakkında bilinmesi gereken birçok şey, helalpara.org platformunda ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Siz de hemen helalpara.org adresine bağlanın ve buradan para kazandıracak fikirlere ulaşın!
93
Yolda ne yesem mobil uygulaması ile yol üstü restoranları tanıyın!

Yolda acıkanlar, hiç vakit kaybetmeden karınlarını doyurmak isterse, yolda ne yesem uygulamasından mutlaka faydalanmalıdır. Zira bu uygulama sayesinde, tam da rotanızın üstünde yer alan lezzet duraklarını keşfetme şansınız olacaktır. Yol üstü restoranları size gösteren yolda ne yesem uygulamasını, siz de hemen cep telefonunuza indirin.

Ücretsiz bir mobil uygulama olan yolda ne yesem, büyük bir ilgi ile karşı karşıya kalmıştır. Özellikle uzun yolculuklara çıkanlar ve yolculukları sırasında restoran arayarak vakit kaybetmek istemeyenler, bu uygulamaya başvurabilir.

App Store ve Google Play Store içerisinde indirilmeye hazır olan yolda ne yesem uygulamasını, yoldaneyesem.com adresine girerek daha yakından tanıyabilirsiniz.
94
Faydalı Siteler - Site Ekle / Cesur Gezgin'den Kotor Gezi Rehberi
« Last post by nullsix on May 31, 2018, 03:27:09 pm »
Cesur Gezgin'den Kotor Gezi Rehberi

Karadağ Kotor hakkında izlenimlerini paylaşan Cesur Gezgin, sizler için dünyayı dolaşmaya devam ediyor. Cesurgezgin.com isimli internet adresi içerisinde, Kotor Gezi Rehberi dahil olmak üzere; New York gezi rehberi, Bodrum gezi rehberi, Paris gezi rehberi, Atina gezi rehberi, Miami gezi rehberi, Sofya gezi rehberi, Belgrad gezi rehberi ve çok daha fazlasını ziyaretçilerine takdim eder. Bu site üzerinde, gezmek istediğiniz yer şehir sizler için incelenmiştir. Herhangi bir şehiri ziyaret etmeden evvel, cesurgezgin.com adresine girerek, bu şehir ile ilgili önemli bilgiler edinebilirsiniz. Buket Cesur ve Serdar Cihan Cesur, dünyayı gezen ve gezmiş olduğu yerleri cesurgezgin.com içerisinde en detaylı şekilde anlatan bir çifttir.
95
Faydalı Siteler - Site Ekle / Özel güvenlik haberleri - Ozelguvenlik.web.tr
« Last post by nullsix on May 31, 2018, 01:57:00 pm »
Web site adı : Ozelguvenlik.web.tr

Sitenin başlığı : Özel güvenlik haberleri - Ozelguvenlik.web.tr

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Mayıs 2018

Site ile ilgili açıklamalar : Ozelguvenlik.web.tr adı altında yayın hayatına başlayan internet sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile son dakika özel güvenlik haberleri okuma fırsatı bulabilirsiniz.

İnternetten özel güvenlik haberlerini takip etmek isteyenler, bu konuda ozelguvenlik.web.tr adresini tercih edebilir. Site üzerinde; Özel Güvenlik Sınavının ne zaman yapılacağı açıklanmakta, özel güvenlik sınav soruları ile ilgili ziyaretçilere kapsamlı bilgiler verilmektedir. Özel güvenlik görevlisi olmak isteyenler ya da halihazırda özel güvenlik görevlisi olanlar, bu siteden en iyi şekilde faydalanabilir.

Özel güvenlik haberleri sitesi arıyorsanız, ozelguvenlik.web.tr adresinden asla şaşmayınız. Site sayesinde, özel güvenlikler ile ilgili yaşanan tüm gelişmeleri anbean takip etmeniz mümkün olabilecektir.

Toplum yararına program, yani TYP hakkında son derece kapsamlı bilgi ve haberlere bu sitede rastlayabilirsiniz. Typ Güvenlik haberlerini yakından izlemek için, siz de hemen ozelguvenlik.web.tr platformuna bağlanınız.

Nasıl özel güvenlik görevlisi olunabileceği de bu sitede detaylı olarak anlatılmaktadır. Güvenlik görevlililerin ortalama maaşları, bu mesleğin zorlukları ve avantajları sitede ziyaretçileri bekliyor olacak.
96
Faydalı Siteler - Site Ekle / Xtronic Adblue iptal emülatörleri
« Last post by nullsix on May 28, 2018, 03:11:41 pm »
Xtronic Adblue iptal emülatörleri

Euro 6 Adblue iptali yaptırmak istiyorsanız, bu konuda tercih edebileceğiniz en ideal firmalardan biri, hiç şüphesiz XTRONIC firmasıdır. XTRONIC sayesinde, Euro5 ve Euro6 Adblue iptal işlemlerinizi en hızlı şekilde tamamlayabileceksiniz.

Volvo, Mercedes, Caterpillar, Renault, BMC gibi pek çok farklı ağır vasıta, otobüs ve iş makinası için Adblue iptal işlemi bu firma tarafınca müşterilerine sunulmaktadır. Siz de hemen XTRONIC yetkililerine ulaşın ve Adblue iptal ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla karşılayın.

Adblue iptali yaptırmanız sonucu, aracınızın performansı artacak ve önemli miktarda yakıt tasarrufu sağlayacaksınız. Eğer arzu ederseniz, ilerleyen zamanlarda Adblue iptal işlemini kolaylıkla geri alabilirsiniz.

İrtibat: 0532 100 65 95
İnternet adresi: Adblueiptalcihazi.com
97
Faydalı Siteler - Site Ekle / Dil Eğitim Kursu
« Last post by nullsix on May 19, 2018, 10:27:06 am »
Firma İsmi: Özel Çağdaş Maltepe Dil Eğitim Kursu

Site ismi: Cagdasdilegitim.com

Site ile ilgili başlık: Dil Eğitim Kursu

Kuruluş yılı: 2008

Çalışan Sayısı: Sigortalı 12 kişi

Sektör: Eğitim

Sahibi: Sibel Koç

Firma adresi: Bağlarbaşı Mahallesi Atatürk Caddesi Omay Pasajı 56/48 Maltepe –İstanbul

Telefon numaraları: 0216 399 34 68 - 0216 399 39 73 - 0530 265 43 13

Anahtar sözcükler: Maltepe İngilizce kursu, Maltepe İlköğretim İngilizcesi, Maltepe özel ders İngilizce, TOEFL - YDS - Almanca – Fransızca

Açıklamalar: Çağdaş Yabancı Dil ailesi olarak misyonumuz 2008 yılından beri deneyimli öğretim kadromuzla sektörde uzun zamandır kazandığımız tecrübeyi ve eğitim kalitesini öncelikli amaç edinerek bu kalitedeki eğitimimizi öğrenci profiline aktarmak ve öğrencilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır. Dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından biri olmak için sürekli olarak kendimizi sorgular, geliştirir ve yenileriz. 

Çağdaş Eğitimde, Genel İngilizce Programları dışında TOEFL, IELTS, YDS, LYS gibi sınavlara yönelik kurs programları yanında, ESP(English For Specific Purposes) İş İngilizcesi olarak, Finans, Hukuk, Tıp, Bilişim ve Teknolojileri, Denizcilik, Havacılık, Mühendislik gibi meslek alanlarında teknik ve pratik İngilizce ihtiyaçlarına yönelik gerekli olan eğitimi sağlamaktayız.

Çağdaş Dil Eğitim İngilizce Kursları olarak her durumda çözüm üreterek öğrencilerimize kolaylık sunmaya çalışırız. Sınıf dersleri ve Maltepe özel ders İngilizce şeklinde ayırdığımız hizmetler de yine bu amaç içindir. Çalışma saatleri, okul günleri, öğrenme şekilleri bakımından öğrenciler arasında farklılıklar görülebilmektedir. Örneğin İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebilmekte, farklılıklara uyum sağlanmasını gerekebilmketedir. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar içerisinde size özel çözümler üretebiliriz.

Birebir İngilizce kursumuz bunlardan biridir. Öğrencimizin dil öğrenimi almasındaki amaç ve hedeflerinin belirlenmesi sonrasında seviye belirleme testleri yapılır ve kendisine uygun olan seviyeden başlayarak, ihtiyaçları doğrultusunda eksiklikleri giderilir. Uzman kadromuzca hazırlanan kaynak ve içerikler ile sürekli olarak desteklediğimiz eğitim sürecinde öğrencinin gelişimini takip eder ve buna göre eğitim planımızı güncelleriz. Uluslararası ve ulusal sınavların yanında, bireysel gelişiminiz ya da kariyer hedeflerinize yönelik amaçlarınızda da doğru danışmanlık hizmetleri sağlayarak katkıda bulunuruz. Bize göre her öğrencimiz bir başarı hikayesi olmalıdır ve bu hedefle disiplinli sıkı çalışma temposu konusunda bazen neredeyse sizden daha istekli olabiliriz.

Birebir özel derslerimiz öğrencimizin seviyesine göre yabancı ya da Türk öğretmenlerimizle devam eder. Eğitimcilerimiz arasından hedefinize uygun uzmanlık alanı edinmiş olanlar ile birlikte size özel bir eğitim planı hazırlar ve yine öğretmenimizin uzmanlık alanından faydalanmanızı sağlarız. Özel derslerimizde öğrencimize istediği yabancı dilde okuma, yazma, anlama ve çeviri gibi dilde hakimiyet unsuru alanlarda eğitim verilir. En kısa sürede ancak sağlam temellerle yabancı dil hakimiyeti sağlanır.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMI

Maltepe İngilizce kursu bünyesinde genel İngilizce programımız kişiye özel birebir şeklinde olup grup eğitiminden tamamıyla farklı bir işleyişe sahiptir. Ülkemizde uygulanan metodlar maalesef kitap ve ezber odaklı olup kişilerin İngilizce öğrenim süreçleri vakit olarak uzamakta ve etkili olamamaktadır.Ezbere dayalı eğitim dilin mantığını kavratmamakta ve öğrenilen yapılar farklı bir şekilde kullanılmamaktadır. Bunun neticesinde birey dili kullanmaya çalıştığında yapıları hatırlamaya çalışmakta ve gerek sözlü gerekse yazılı olarak iletişim kurmada zorlanmaktadır.

Çağdaş Yabancı Dil olarak bizler bireye İngilizceyi tam anlamıyla bir dil olarak anlatmaktayız. Kitap test alıştırma boşluk doldurma gibi metodlar bir müddet sonra sıradanlığa ve hatta sonrasında kendini ifade edememeye dönüşmektedir. Bunun sonucunda oluşan durum ise okuduğunu söylenileni anlama yazabilme ama konuşamama durumuna gelmedir. Ülkemizde bir çok birey dili bildiğini ama konuşamadığını dile getirmektedir. Bu problemi çözme adına biz Çağdaş Yabancı Dil  ailesi olarak kitap alıştırma test gibi metodları kullanmayıp bunların yerine tam olarak bireyin dil öğrenmesi sağlayan öğrendiği gramer yapılarını yeni kelimelerle kullandıran bir metod izlemekteyiz. Bu metodu uygulayabilmek adına seviye tespit sınavı yerine demo ders olarak adlandırdığımız sistemi uygulayıp eğitmenimizin bireyin ingilizce durumunu anlamasını ve yine bireyin program hakkında detaylı bilgi edinmesini sağlamaktayız.

Bu bilgiler sonucunda ortaya çıkardığımız programımızı bireyin uygun olduğu ve eğitmenimizin öngördüğü zaman dilimlerine yaymaktayız Siz de artık basma kalıp ifadelerden sıkıldıysanız ya da kitaplardaki Mr.and Mrs. Brown’ın hayatı yerine kendinizi anlatmak istiyorsanız demo dersimiz için bizimle irtibata geçiniz. Unutmayın İngilizce bir ders değil bir dildir.

http://www.cagdasdilegitim.com
98
Site adı : Vizyonfilmler.gen.tr

Siteyi tanımlayan başlık : Vizyon film haberleri ve film incelemeleri - Vizyonfilmler.gen.tr

Yayın hayatına başladığı ay ve yıl: Ocak 2016

Ayrıntılı Açıklamalar : Sinema tutkunlarına müjde! Vizyonfilmler.gen.tr adı altında faaliyet gösteren internet sitesi sayesinde, vizyon filmleri ile ilgili son dakika haberlerini okuyabileceksiniz.

Sitede; en popüler filmler hakkında çarpıcı incelemeler, yılın en iyi filmleri, yerli ve yabancı film ödülleri ile çok daha fazlası bir araya getirilmiştir. Sinema tutkunları, vizyonfilmler isimli internet adresine mutlaka giriş yapmalıdır.

Ant-Man, Cinderella, Lobster, Steve Jobs, Gift ve daha pek çok başarılı film ile ilgili kıymetli incelemelere, bu sitede yer verilmiştir. Vizyonfilmler.gen.tr sayesinde hem vizyondaki filmleri, hem de eski fakat unutulmayan filmleri yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

İnternet üzerinden vizyon film haberleri okumak istiyorsanız, tam olarak doğru adrese geldiniz. Vizyonfilmler.gen.tr platformu ile birlikte, vizyonda yer alan filmlerden en son haberleri okumanız mümkün olabilir.

En iyi film dalında Oscar almayı başaran filmleri, yine bu site üzerinden öğrenebilirsiniz. 1950 senesinden günümüze kadar, yıl yıl hangi filmler Oscar almış sorusuna buradan yanıt alabileceksiniz.

Sadece yabancı film incelemeleri değil, birbirinden kaliteli yerli film incelemeleri de bu site içerisinde sizleri bekliyor olacak. Çağatay Ulusoy'un başrol oynadığı Delibal filmi, Murat Yıldırım, Ezgi Mola, Nevra Serezli gibi ünlü isimlerin rol aldığı Kocan Kadar Konuş filmi ve daha birçok başarılı yerli film site içerisinde detaylı şekilde analiz edilmiştir.

Tüm sinemaseverleri bu siteye davet ediyoruz.

99
Faydalı Siteler - Site Ekle / Fisskos.com - Tatil, Eğlence, Spor ve fazlası
« Last post by nullsix on May 19, 2018, 08:35:14 am »
Site Adı : Fisskos.com

Site Konusu : Fisskos.com - Tatil, Eğlence, Spor ve fazlası

Site Açılış Tarihi : Ocak 2018

Site Tanıtım Mesajı : Tatilden eğlenceye, spordan sağlığa kadar pek çok farklı içerik www.fisskos.com ziyaretçilerine takdim edilmiştir. Siteye giriş yapanlar, burada çok keyifli dakikalar geçirebilir.

Dublin, Londra, Paris, İstanbul ve Barselona gibi dünyaca ünlü pek çok şehir fisskos.com adresinde kapsamlı bir şekilde tanıtılmaktadır. Dünyayı gezmek isteyenler, öncesinde bu siteyi ziyaret ederek, birçok farklı turistik bölge hakkında fikir edinebilir. Meşhur Londra parkları, Dublin'de gezilecek en iyi yerler, Türkiye'deki popüler kayak merkezleri, İstanbul'un en gözde mekanları, dünyanın en mükemmel lezzetlerine sahip olan şehirleri ve fazlası sitede sizleri bekliyor olacak. Güzel bir tatil yapmanın yolu, hiç şüphesiz fisskos.com adresinden geçmektedir.
 
Fisskos.com ziyaretçileri birbirinden kıymetli sağlık bilgileri edinebilir. Sitenin sağlık adlı kategorisinde; zayıflamak isteyenler için çarpıcı öneriler, çeşitli hastalıklar ile ilgili faydalı bilgiler, ispatlanmış olan alternatif tıp yöntemleri ve fazlası kendine yer bulmuştur.

Güzelliklerine güzellik katmak isteyen kadınlar, sitedeki güzellik sayfasına bağlanabilir. Bu sayfada çok sayıda güzellik tavsiyesi, moda kıyafetler ve kozmetik markaları ile ilgili bilgiler bulunabilecektir.

Spora meraklı olanlar yine bu siteden en iyi şekilde yararlanabilir. Türk futbol tarihindeki unutulmaz maçlar, Galatasaray'ın 2000'li yıllardaki Avrupa serüveni, en çok kazandıran spor dalları, en pahallı transferler, en iyi taraftara sahip takımlar ve fazlası bu özel sitede ziyaretçilerle paylaşılmıştır.

Günün yorgunluğunu ve stresini fisskos.com adresindeki paylaşımlar sayesinde üzerinizden atabilirsiniz. Eğlendirirken bilgilendiren bu siteye herkesi bekliyoruz.

100
Sendcapsule.com gelecek zamana duygu, düşünce ve tahminlerinizi video halinde taşır!

Gelecek yıllarda, bugün çekmiş olduğunuz bir video mesajı izlemek isterseniz, siz de hemen sendcapsule vasıtasıyla video mesajınızı oluşturun. Bu video mesajı, dilediğiniz tarihe zamanlayın. Mesela 2026 Haziran ayı içerisinde videonun aktif olacağını belirlediniz. 8 sene sonrası için, kendinize ya da sevdiklerinize sendcapsule sayesinde, şimdiden öğütler verebilirsiniz. Hayallerinizi, hedeflerinizi bu video mesaja sıkıştırabilir, gelecekte bu hayallerin ne kadarlık kısmının gerçeğe dönüştüğünü görebilirsiniz. SendCapsule isimli sosyal ağ sitesi, video mesaj aracılığı ile, gelecek zamanlara duyguları, düşünceleri ve tahminleri taşımaktadır. Siteyi beğendiğiniz takdirde, arkadaşlarınıza da tavsiye etmeyi unutmayınız. Siz ve arkadaşlarınız bu site sayesinde, geleceğe duygu transferi gerçekleştirebileceksiniz.
Pages: 1 ... 8 9 [10]